Beatričės namai | Filmo „33sentences Camino de Santjago“ peržiūra
22090
single,single-post,postid-22090,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
12291268_1530843733894885_325993188316373377_o

Filmo „33sentences Camino de Santjago“ peržiūra

Kviečiame kartu su mumis leistis po Šv. Jokūbo (Camino de Santjago) kelią.

Šį rudenį kelią perėjusi Raminta Blinstrubytė pasakos apie savo patirtis bei rodys filmą, kuris gimė einant Camino de Santjago keliu.

Raminta teigia:
Prieš išvykstant žinojau, kad noriu susukti filmą apie savo Camino. Tą ir dariau. O mintis buvo tokia: Kiekvieną dieną po vieną sakinį. Tik tuomet, kai beeidama pajuntu, kad noriu jį pasakyti. O jei eidama pajuntu, kad nenoriu sakyti nieko, bet tai yra TA akimirka, tuomet tiesiog tai nufilmuoju. Kitaip sakant, filmas per laisvę ir neprisirišimą.
Projektas yra dar ir įdomus tuo, kad tai tęstinis projektas. Befilmuodama save pajutau didelį įkvėpimą šio formato tiesiog laikytis ir kitose savo “gyvenimo kelionėse”. Nes kas žino kokie tie mano sakiniai bus už metų, o gal, jei sugrįšiu į tą patį Camino po 10 metų – kokie sakiniai tada bus?…
Taip. Tai filmas apie mane ir mano Camino. Jis vietomis labai asmeniškas. Ir taip, jame bus daug daug manęs. Bet per mane galbūt Tu gali matyti kai ką daugiau, pamatyti kelio išvargintas bet palaimingas piligrimo akis, o gal per mane gali pamatyti save.
Tai nėra kažkas TOKIO, kas pasakys kodėl būtent Tu turi keliauti šitą kelionę. Bet galbūt Tu perskaitęs šitą tekstą iki galo ar pažiūrėjęs su manimi filmą, jei Tau kadanos buvo įdomi ši kelionė arba kodėl žmonės eina 800kilometrų per Ispaniją pėsčiomis, rasi savo atsakymus.

Per karštį, per lietų, per emocijas, per prakaitą, kojinių aromatą, pritrintas pūsles, vaizdus, draugus, atsipalaidavimą, Camino „rutiną“, džiaugsmą ir euforiją, didingus knarkimo orkestrus ir Tylą. Lauksiu Tavęs, mano drauge.

Filmo trukmė 1valanda. (daugiausiai anglų kalba)