Beatričės namai | Edukacija
21660
page,page-id-21660,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
Edukacija
Edukacija_1
Foto E. Vinžanovaitė
Trukmė – 1.15 val.
DAINOMIS APIE DAINAS

Supažindiname su B. Grincevičiūtės kūrybiniu palikimu. Beatričė – viena žinomiausių Lietuvoje kamerinės muzikos atlikėjų, o jos koncertinėje skrynioje – per 1000 įvairiausių dainų. Edukacinėje valandėlėje kalbame apie dainos žanrą ir jos atlikimą, pateikiame audio pavyzdžius ir kviečiame išmokti dainą iš Beatričės repertuaro. Pažinkime dainą ir pabūkime dainoje kartu!

REGISTRUOKIS
Trukmė – 1.30 val.
MUZIKA KAIP ŽODIS, SKAIČIUS, SPALVA

Muzika – mokslas ar menas? Ar galima ją matyti spalvomis? Ar įmanoma muziką suskaičiuoti? Į šiuos ir panašius klausimus Jums atsakys edukacinis užsiėmimas “Muzika kaip žodis, skaičius, spalva”, o siūlomi praktiniai užsiėmimai, audio ir video pavyzdžiai atskleis jos ryšį su matematika, poezija, daile.

REGISTRUOKIS
Edukacija_4-400x600
Edukacija_3
Foto E. Vinžanovaitė
Trukmė 45 min. / kaina vienam dalyviui – 0,50 EUR
TAMSOS RAŠTAI

Pasakojame apie aklųjų gyvenimo būdo ypatumus ir Brailio rašto raidą. Užsiėmimo metu naudojame vaškines lenteles ir per praktines užduotis supažindiname su aklųjų raštu. Trukmė 45 min. (kaina vienam dalyviui už priemones – 0,50 ct)

REGISTRUOKIS
Trukmė – apie 1 val. / Kaina vienam dalyviui – 1 EUR
SPALVOMIS APIE PAUKŠČIUS

Kviečiame į kūrybines dirbtuves: klausydamiesi Beatričės Grincevičiūtės dainų apie paukščius, susipažinsite su jais, o  taip pat pasigaminsite labiausiai Jums patinkantį paukštį. Trukmė apie 1 val. (kaina vienam dalyviui už priemones – 0,50 ct)

REGISTRUOKIS
Edukacija_2
Foto E. Vinžanovaitė