Edukacijos ir ekskursijos

„Dainomis apie dainas”

Supažindina su dainininkės B. Grincevičiūtės kūrybiniu palikimu ir dainos žanru.  Pristatome liaudies ir autorines, klasikinės ir populiariosios dainos skirtumus ir panašumus bei supažindinsime su kamerinės dainos atlikimo specifika. Beatričė Grincevičiūtė – viena žinomiausių Lietuvoje dainininkių, kurios koncertinėje skrynioje – daugybė  įdainuotų liaudies ir autorinių dainų. Muziejus „Beatričės namai“ kviečia dalyvauti edukacinėje programoje, kurio papildysite savo žinias apie dainą ir jos atlikimą. Vokalinėje kūryboje šis žanras išsiskiria teksto ir muzikos sinteze, kuri, lyginant su instrumentine muzika, turi visiškai kitokį poveikį klausytojui. Pažinkime dainą ir pabūkime dainoje kartu!

Trukmė  1.15 val.

„Tamsos raštai”

Pasakojama  apie aklųjų gyvenimo būdo ypatumus ir  Brailio rašto raidą. Užsiėmimo metu naudojame vaškines lenteles ir supažindiname su aklųjų raštu.

Trukmė 45 min.

„Muzika kaip žodis, skaičius, spalva”

Muzika – moklas ar menas? Ar galima ją matyti spalvomis? Ar įmanoma muziką suskaičiuoti? Į šiuos ir panašius klausimus Jums atsakys šis edukacinis užsiėmimas, o siūlomi praktiniai užsiėmimai,  audio ir video pavyzdžiai atskleis jos ryšį su matematika, poezija, daile.

Trukmė  1.15 val

„Spalvomis apie paukščius”

Kviečiame kūrybines dirbtuves: klausydamiesi  Beatričės Grincevičiūtės dainų apie paukščius, susipažinsite  ir pasigaminsite labiausiai Jums patinkantį paukštį.

Trukmė apie 1 val.

SVARBU!

Rekomenduojame registruotis iš anksto ir užpildyti apačioje esančią formą. Jei kyla klausimų ir norite  suderinti trukmę, poreikius ir dalyvių skaičių – kviečiame skambinti tel. 8 678 83655.